Perde Yıkama

Değerli müşterilerimiz İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcut olup, uzaklık farketmeksizin fiyatlarımız aynıdır. Avrupa yakası şubemiz için : 0212 564 00 02 numaralı telefondan, Anadolu yakası şubemiz için : 0216 494 66 68 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Perde Yıkama

Perde Yıkama

Firmamız İstanbul genelinde profesyonel hizmeti vermektedir. Her türlü perdeleriniz (stor, zebra, tül, ipek, keten, vb.) yerlerinden sökülerek firmamız tarafından temizlenip yine yerlerine asılmaktadır. 15 yıllık deneyimimiz ile perdelerinizi % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz. İstanbul’un her bölgesine servisimiz vardır. Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmamış, onca zamanımız boşa harcanmış olur.

Perde Yıkama

Evimizi hoş ve güzel gösteren perdeler, hava şartlarına ve hane halkı tarafından kullanış biçimine göre zamanla kirlenir ve çirkin bir görünüme sahip olur. Kirlenen bu perdeler evin dekorasyonunu bozar ve evde bir huzursuzluk ortamı yaratır. Bütün bu sorunlarla karşılaşmamak için perdelerimizi düzenli bir şekilde yıkatmamız gerekmektedir. İstanbul perde yıkama firmaları daha yeni yeni bu hizmeti vermeye başlamış sa da Lux Perde Yıkama firması oyarak yıllardan beri müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Perdelerinizi kuru temizleme ve yıkama sayesinde ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde yine bulunduğu yere asmaktayız.

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor Perde Yıkama

Stor perde temizliği genellikle ev hanımları tarafından yılda iki defa kendileri tarafından ya da stor perde yıkama firmaları tarafından mutlaka yapılmalıdır. Stor perdeler uzun sür temizlenmediği taktirde kirler, lekeler veya uzun süre maruz kaldığı tozlar zamanla stor perdenin kumaşına işler ve süre geçtikçe bu lekelerin ve kirlerin çıkartılması yada temizlenmesi daha da güç hal alır. Bu gibi olumsuzluklara meydan vermemek için stor perde temizliği düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Stor perde nasıl temizlenir? Diyen değerli ev hanımları eğer stor perde temizliği konusunda deneyimleri ve bilgileri yoksa, stor perde temizliği konusunda uzmanlardan yardım almalarını tavsiye ederiz. Çünkü bu sayede stor perdeleri daha temiz ve daha sağlam bir şekilde kalacak, aksi taktirde stor perdeler zamanla kullanılamayacak hale gelebilir.

İstanbul stor perde yıkama firmaları, fiyatlar konusunda kendi aralarında bir uygunluk olmasa da biz fiyatları belirlerken hem kendi firmamızın gelir gider hesabını yapıyor hem de müşterilerimizin ekonomik durumunu göz önüne alarak bir fiyat çalışması yapmaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Kaliteli hizmet; perdeleriniz en kaliteli sistem ile yıkanmaktadır.
  • Güler yüzlü personel; eğitimli personellerle çalışmaktayız.
  • Uygun fiyat; minimum kar ile daha çok müşteriye hitap etmekteyiz.
  • Tecrübe; sektörde 15 yıllık geçmişe sahibiz.

Biz işimizi severek yapıyoruz ve bu sevgiyi tamamen işimize odaklanarak kaliteye döküyoruz. Perde yıkama aşamasında kullanılan deterjan çok önemlidir. Özellikle hassas kumaşlı olanlar çok narin olduğu için her deterjan veya kimyasal kullanılamaz. Bu tip kumaşlar için özel üretilmiş kimyasallar kullanılmaktadır. Çünkü normal deterjanlar hassas kumaşlara zarar vermektedir.