Kadıköy Perde Yıkama

Kadıköy Perde Yıkama & Temizleme Firması Olarak Perde tasarım uygulama tecrübemizi temizleme ve yıkama olarak sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

Kadıköy Ücretsiz Perde Yıkama servisi için 0216 494 66 68 veya 0535 432 60 60 telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sizlerde biliyorsunuz ki perde temizlik bakımından diğer tekstil ürünlerinden daha fazla özen ve profesyonellik isteyen bir hizmettir.

Perde yıkama türleri perde çeşitlerine göre farklılık gösterir. Kumaş, tül, floş, ipek, saten, jaluzi, stor ve zebra stor gibi perdeler, türlerine göre ayrılarak yıkama talimatlarına uygun şekilde deforme edilmeden yıkanır. Sağlık bakanlığı onaylı Anti-Bakteriyel ve bitkisel bazlı iki farklı deterjan türü kullanılarak yıkama işlemleri yapılır. Son kontrolden geçen ürünleriniz profesyonel ekibimiz tarafından paketlenerek sizlere teslim için hazır hale getirilir.

Leke Temizleme Merkezi Kadıköy Perde Yıkama hizmeti kapsamında ki ayrıcalıklarınız; perdeleriniz uzman eksperlerimiz tarafından ücretsiz montaj (söküp-takma) işlemleri yapılarak ücretsiz servis imkanıyla kapınızdan teslim alınır. Perdeniz türüne göre ayrılarak en uygun temizleme işlemine başlanır.